2012/02/17

Widgets

Un vēl divi / And two more

Man ļoti patika taisīt šo džemperi. Laika konstruēšanai bija maz, bet esmu ļoti apmierināta ar to, ko paveicu šajā ierobežotajā laika posmā. Priekšpusē - pīnes un popkorni. Reglāna piedurknes. Mugurpusi atpazīsiet no Pāva džempera.
I liked making this sweater a lot. I had little time for constructing, but I am very satisfied with what I came up in such short time. Cables and popcorns in the front. Raglan sleeves. You will recognize Peacock sweater in the back. 

Un visbeidzot - jaka. Detaļas un konstrukcija - no Londonas jakas. Vislielākā jautrība bija cilpu-bārkstis uz piedurknēm. Ja vēlaties kaut ko tādu taisīt - rēķinieties ar "tikai 10 stundām" (bārkstīm vien). 
And finally - cardigan. Details and construction from London cardigan. I had the most fun with the loopy-fringes on sleeves. If you wanna make something liek that - it will be "just 10 hours" (for fringes alone). 

Visus piecus džemperus uztaisīju 2 nedēļās, jo tieši tik daudz laika man bija dots. Laikam nekad iepriekš tik daudz/intensīvi strādājusi nebiju - bet rezultāts priecē un bija tā vērts. Smejos, ka šis bija Spīdija Gonzalesa (ārtākā pele Meksikā) projekts. :)
I made all 5 pieces in two weeks - cause that much/less time I had. I think I had never worked so hard before - but I'm so glad about the result and it was totally worth it. I laugh at myself that it was Speedy Gonzales (fastest mouse in Mexico) project. :)

2 komentāri:

  1. vienkārši apbrīnojams temps un rezultāts.....mmmm...fantasika....

    AtbildētDzēst
  2. Man joprojām nav saprašanas, kā tik īsā laikā var paveikt tik apjomīgus darbus!!!!! Apbrīnojami, skaisti un stilīgi un silti...... Kas var būt labāks par šo...!? - kā teiktu visiem zināmais pavārs....

    AtbildētDzēst