2011/05/31

Sahāras tunika / Sahara tunic

Tā jau darbu līdz kaklam, bet mana iedvesma nav apstādināma. Visiem daudzajiem darbiem pa vidu uzcepu šo tuniku ar kabatām un augsto apkakli. Nu īsti manā stilā. Apsolos arī drīzumā uzrakstīt aprakstu.


I got so many works to do, but my inspiration is unstoppable. In the middle of other projects I quickly made this tunic with pockets and high collar. Really my style. I promise to write the pattern soon.


Izmantoju Aran/10-kārtīgu kokvilnu (vietējo). 3 krāsas - kopā sanāca ap 500 gr dzijas. Tamboradata - 7 mm.
I used Aran weight /10-ply cotton (local). 3 colors - 500 g of yarn. Hook - 7 mm. 2011/05/30

Ašais melleņu ieskats / Sneak blueberry peak

...un tūlīt jau maijs cauri. Esmu tik ļoti ierakusies darbos, ka nesanāk laika te ierakstīt. Nav arī nekā uz sitiena, ko atrādīt, bet drīzumā situācija uzlabosies.
Tikmēr piedāvāju melleņu kleitas ašo ieskatu.
... and May is over soon. I am working on so many projects and I don't have time to post here. I don't have anything finished to show you now, but the situation will change soon. 
Meanwhile here is sneak peak of blueberry dress.


Kā jau nojaušat - darbs no motīviem. Tas arī nozīmē ļoti daudz diegu galu, ko savilkt, ko arī tūlīt eju darīt... :) Pagaidām atā!
As you can guess - this one is from motifs. That means I have many ends to weave in, and I am going to do it now... :) Bye for now!

2011/05/13

Vēlvienreiz - mežģīņu berete / Once again - lace beret

Apsveicu bloggeru ar atgriešanos ierindā - cerams, ka rīt šis atkārtotais ieraksts nepazudīs kaut kur starp nullītēm un viennieciņiem. :)
Congrats to blogger with its' comeback - I really hope my repeated post won't be lost somewhere among zeros and ones. :)
Tātad - nekur pazudusi neesmu, taisu lielas lietas un tādas, ko pagaidām nevar rādīt, jo paredzētas konkursam vai publikācijām. Iespējams, ka pa vidam būs kāds lielo lietu ašais ieskats.
So - I'm not lost myself, but am making large things and things that can't be shown because they are going to competition or publications. Maybe I will show you some sneak peaks of those large things.

Tikmēr atrādu pavasarī tapušu mežģīņu bereti no tirkīza krāsas kokvilnas.
I am showing you lace beret made in spring using turquoise cotton yarn.
ps - šorīt pamostos un skatos, ka pazudusī ziņa ir savā vietā ;) paldies blogger.
ps - I woke up this morning and realized that the lost post is where it was before ;) thanks blogger.

2011/05/12

Mežģīņu berete / Lace beret

Mazliet esmu pazudusi, bet patiesībā te pat vien esmu - tik to atrādāmo darbu pamazāk... tagadējie nav rādāmi, jo ir lielgabarīta, paredzēti konkursam vai publikācijai - kas nozīmē, ka tos redzēsim krietni vien vēlāk pēc to uztapšanas.
I' ve been off a bit, but actually here I am - I don't have too much FO's to show you though... those that I'm working on right now can't be shown because of their dimensions or they are going to competition or publication - that means we will be seeing them some time later.
Bet kamēr situācija ir tāda kā ir, varu atrādīt kādu pavasarī tapušu darbiņu - mežģīņu bereti. Tamborēta no tirkīza krāsas kokvilnas dzijas.
While situation is as it is, I can show you lace beret made in spring. Crocheted using turquoise cotton yarn.