2011/11/07

Widgets

Nordic Winter Skirt

Pēdējā laikā esmu kritusi uz pīnēm...
Biezi ziemas svārki ar pīnēm tamborēti no dubultas smalkas (fingering weight) dzijas ar inline stila tamboradatu (manuprāt, perfekta tieši pīnēm un reljefajiem stabiņiem).
Latley I love to crochet cables...
Warm cabled winter skirt crocheted out of double fine (fingering weight) yarn, using inline style hook (perfect for cables and post stitches, I think).


Apraksts ŠEIT (Etsy) un ŠEIT (Ravelry).
Pattern HERE (Etsy) and HERE (Ravelry).


Skice / Sketch

10 comments:

 1. Šorīt, kad Twitterī ieraudzīju šos Tavus tamborētos svārkus, gandrīz no krēsla nokritu! Tāds skaistums, tamborētas pīnes un vēl divkrāsaini joslās svārki! Fantastiski! :)

  AtbildētDzēst
 2. Paldies! :)
  No sākuma ir mazliet piņķerīgi, jo diegi jāmaina kreisajā pusē - arī, kad tamborē ar kreiso pusi pret sevi (tad sanāk diegus pret sevi turēt). Bet tas tikai rāvējslēdzēja garumā. Pēc tam pa apli - aiziet daudz vieglāk.

  AtbildētDzēst
 3. Vieni no retajiem adītajiem / tamborētajiem svārkiem, kas man patīk. Un ir sajūta, ka šitie tik viegli neizsēžas. Turklāt vēl ar rāvējslēdzēju, pavisam kruta!

  AtbildētDzēst
 4. Terrific crochet cable work and beautiful colorwork! Your designs are always some of my favorites!

  AtbildētDzēst
 5. Super - man tik ļoti patīk šie svārki!

  AtbildētDzēst
 6. kāds skaists raksts svārkiem. super :)))

  AtbildētDzēst
 7. Gosh what a beautiful and interesting design. You are good!

  AtbildētDzēst
 8. Nez, vai šos vispār var saukt par skaistiem, šitie ir tieši tādi, lai nekad nevilktu nost.. ak jēl:) ĻOTI! patiesi ĻOTI! svārki!

  AtbildētDzēst