2011/09/20

Widgets

Ramonas koptamborējums / Ramonas CAL

Ramona raksta:
"Vēlēšanu dienā kopā ar vīru un vīramāti baudīju rudeni Kalnamuižā un Kuldīgā. Nobalsošanu apliecinošais zīmodziņš manā pasē tika iespiests pirms pusdienlaika Skrundas vēlēšanu iecirknī. Brauciena laikā tamborēšana diez ko nevedās, tādēļ nopietni tai pievērsos drīz pēc atgriešanās mājās, ap pussešiem vakarā. Vīrs mani visādi atbalstīja - vārīja tēju, taisīja un pienesa uzkodas, cienāja ar ērkšķogu vīnu u.tml. Tamborējot paralēli skatījos LTV vēlēšanām veltīto tiešraidi. Kad tā pēc vieniem naktī noslēdzās, vēl pabeidzu pēdējo iesākto oranžo lapu un metu mieru. Pie tamborējuma vēl jāstrādā, tādēļ nestāstu, kas beigās sanāks :) Progress drīzumā būs redzams manā blogā."

Ramonas lapas procesā un vēlēšanu rezultāti / Ramonas' leaves in progress and election results

Ramona wrote:
"I was enjoying the fall in Kalnamuiža and Kuldīga together with my husband and mother in law. I voted in Skrunda before noon. I didn't crochet much while driving around, but it started to go well after we came home at around 5:30 pm. My husband supported me a lot - made tea and snacks, treated me with gooseberry wine etc. I was also watching live broadcast from LTV while crocheting. When it ended - around 1 am - I finished the last orange leaf and went to sleep. I still have to work on the crochet, that's why I'm not telling what will it be. :) Progress will be in my blog very soon :)"


Ramonas BLOGS.
Ramonas' BLOG.


Liels paldies Ramona par piedalīšanos! Lapas izskatās ļoti intriģējoši, nevaru sagaidīt, kas tur beigās sanāks :)
Thanks a lot Ramona for participating! The leaves look very intriguing, and I can't wait to see what it will be at the end :)

4 komentāri:

 1. Īstens rudens iedvesmu darbiņš...tie toņi,formas...

  AtbildētDzēst
 2. Skaists darbs, un ziniet, kas vēl ir forši? es arī skatījos televizoru datorā. Jo man nav nemaz tā īstā televizora. Tas ir - televizors man ir, bet nav tas maģiskais dekoderis vai kā viņu tur.
  Un - vai jums nešķita, ka Nagla uzvedās kaut kā visai dīvaini? :D

  AtbildētDzēst
 3. hehe - es neievēroju Naglas uzvedību (bet frizūru gan), jo slēgāju arī pa citiem kanāliem.

  AtbildētDzēst
 4. Crochet and gooseberry wine sounds like a lovely time!

  AtbildētDzēst