2011/04/29

Widgets

Rozā jaka / Pink jacket

Atcerieties ašo ieskatu? Ir arī "lēnais" ;)
Remember sneak peak? Here's all of it ;)


Jaku-žaketi man pasūtīja Tatjana. Šie motīvi ir diezgan populāri – no tiem veido jakas, topus, džemperus, svārkus un daudz ko citu. Motīva oriģināls atrodams Журнал Мод No 4 (467).
Jacket was custom made for Tatjana. Those motifs are quite popular - jackets, tops, sweaters, skirts and many more are made of them. The original motif can be found on Russian Magazine Mod No 4 (467).
Tā nebūšu es, ja kaut ko neizdarīšu pa savam. Gribot negribot – perfektu kopiju uztaisīt man neceļas roka. 
It wouldn't be me if I wouldn't do something my way. I couldn't make a perfect copy if I wanted it or not.  


Darbu sāku ar 28 lielajiem motīviem. Tamborēju pa vienam, katru nākamo motīvu pēdējā rindā pietamborējot pie iepriekšējā, kā ŠAJĀ aprakstā. Tā kā šī bija vairāk domāta kā žakete, tai vajadzēja būt saturīgākai. Līdz ar to nolēmu, ka gaisa cilpiņu starpmotīvi šajā gadījumā nebūs piemēroti. Tā vietā izvēlējos ko saturīgāku – klasisko kvadrātiņu motīvus, kas radīja flīžu iespaidu. 
I started with 28 large motifs. I crocheted one by one, every next motif was added to the previous one like HERE. As it was more like a jacket not cardigan - it needed to hold itself together. I decided that chains won't be appropriate in this case. I chose something more stable - classic granny square motifs that created tile effect. 
  
Oriģināls / Original


Vai man vienīgajai šķiet aizdomīgi, ka šī jaka un tops nobildēti bez modeļa – pat bez manekena? Man domāt, ka dzīvē no tik lieliem motīviem formas veidot ir gandrīz neiespējami (es domāju vidukļa līniju). Tops laikam domāts sievietei bez krūtīm vai arī kaut kas līdzīgs grūtnieču modelim. Interesanti...
Is it a bit suspicious or is it just me? The jacket and top is without mannequin or live model. I think that it is pretty hard to make fitted forms of so large motifs (I mean waist). The top, I consider, is for a model with 0 sized bust or is it a maternity model? I wonder...

2 komentāri: