2010/03/23

Jaunākie - berete un tunika

Te arī mani jaunākie darinājumi.
1. Berete un broša Līgai
Materiāli - akrils.
2. Tunika aizceļoja pie mammas.

Materiāls - melanžēts akrils.


Te arī šīs tunikas oriģinālversija:

2010/03/13

Kleita ar tamborētu muguru


Kleita - kokvilna + elastāns.
Izmērs S/M (36/38).
Tamborējums kokvilna + viskoze.
Paldies māsai par sadarbību.

Tops ar tamborējumuTops - kokvilna + elastāns.
Izmērs S (36).
Tamborējums - melanžēta kokvilna.


Procesā...

Šodien saņēmos un uztaisīju listi ar iesāktajām lietām un tuvākajiem projektiem.

Sanāca 13 gab. Ceru, ka neko neaizmirsu (ja arī aizmirsu, tad tā lieta noteikti iesākta pirms ilgāka laika, un zaudējusi savu aktualitāti)

Pēdējā laikā tāda sajūta, ka rokas būtu par īsām/laika par maz, lai pabeigtu visas n-tās lietas (un tas nemazina vēlmi uzsākt vēl tikpat daudz citas lietas). Bet pozitīvi ir tas, ka vienmēr varu vadīties pēc garastāvokļa un katru dienu izvēlēties taisīt to lietu, kas tajā brīdī liekas visharmoniskāk ar savām sajūtām. Un, protams, patīkami ir mēneša beigās uztaisīt galeriju ar šajā mēnesī pabeigtajām lietām, un paskatīties uz to ar labi padarīta darba sajūtu.

Pēdējā laikā bilžu tā pamazāk - tas tāpēc, ka nav nekas pabeigts vai nav iespēju nofotografēt, bet apsolos drīzumā laboties un, tiklīdz būs iespēja - ielikt kādu no jaunajiem PABEIGTAJIEM veikumiem. :)

2010/03/11

Kas jāzina pasūtot tamborējumus?

Tamborēšana ir ļoti darbietilpīga un laikietilpīga tehnika. Tā kā tas ir 100% roku darbs, tad jārēķinās, ka arī cena būs lielāka, nekā lietām, kas radītas ar mehāniskām mašīnām. Varētu pat teikt, ka tamborējums ir vairāk kā aksesuārs, ne ikdienišķa lieta. Darbietilpības un laikietilpības dēļ tas vienmēr būs kaut kas īpašs savam valkātājam.


Tamborējuma cena ir atkarīga no dzijas 1) rupjuma/smalkuma 2) cenas; no izvēlētā raksta 1) sarežģītības, 2) dzij-ietilpības, kā arī no paša priekšmeta apjoma.
Tāpēc ir grūti uzreiz pateikt pat aptuvenas tamborējuma izmaksas, pirms nav noskaidroti visi iepriekš minētie punkti.


Ja esat izlēmis pasūtīt tamborējumu, vispirms būtu jāsatiekas ar tamborētāju un jāizrunā visas ar pasūtījumu saistītās detaļas, jāveic attiecīgo ķermeņa daļu mērījumi, kā arī jāsamaksā priekšapmaksa par dzijām. Tālāk - jāvienojas par pasūtījuma izpildes laiku un par pielaikošanu (ja tāda nepieciešama).


Kā redzat šis ir laikietilpīgs process abām pusēm, tāpēc jāapbruņojas ar pacietību, un jābūt atvērtiem veiksmīgai sadarbībai, lai rezultāts priecētu gan veidotāju, gan valkātāju.


Cerot uz veiksmīgu sadarbību,
Belinda

Tamborējums vīrietim?Tieši tā - un nav nekāds ciku-caku.
Kārtīga vīriešu jaka no rupjas vilnas (Klippan Saule).


Šis darbs tapis dažus gadus atpakaļ. Ilgi tapa, līdz bija gatavs.

Mugurpusē ir improvizēts maiju raksts - versija par iņ un jaņ.


2010/03/05

Negausība un pavasaris

Nu tā nevaru sagaidīt to pavasari....

Vakar atkal kritu negausībā un iegādāju jaunas dzijas... pavasarīgas... par spilgtuma trūkumu nesūdzos :) un kaut kas jau ir procesā...
varētu padomāt, ka man vajadzīga vēl viena iesākt lieta, kas pacietīgi gaidīs savu pabeigšanu... kas reizēm ievelkas uz gadiem :D

šoreiz ir doma īstenot ātro projektu, lai neapnīk un lai, iespējams, varētu pati valkāt... savādāk es tos darbus taisu tik ilgi (un kādus 5-10 reizē), ka jau visi pieriebjas tā, ka redzēt negribas :D

ceru, ka viss izdosies!