2010/12/17

Widgets

Viena Sniegbaltītei, otra ļaunajai dvīņumāsai ;D / One for Snow White, other for her evil twin ;D

Es runāju par kimono-tunikām. Nezinu, kas man ir ar tām pēdējā laikā (vai vienmēr)... varbūt sajūtos baigā japāniete vai kaut kā tā... ;) Bet lai kas tas arī būtu - te nu tās ir - divas pēc kārtas.
I'm talking about kimono-tunics. I don't know what it is with me and tunics lately (or always)... maybe I'm feeling japanesse or something... ;) But whatever it is - here they are - two in a row.


Rožu kimono tamborēts rūtiņtamborējumā no kokvilnas tambordiega. Apakšējā daļā izmantota balta viskoze. Viena roze izšūta ar pērlītēm.
The Rose Kimono is made in filet crochet using cotton thread. The lower part is sewn using white viscose. I sew plastic pearls on one rose.


Plūmju krāsas tunikas augšdaļas apraksts ņemts no Журнал Мод No 494. Apakšdaļu un kabatas dizainēju pati. Gribēju, lai šī ir vairāk ielas/sportiska stila, un kopumā esmu apmierināta ar rezultātu. Īpaši patīk kabatas.
The Plum Tunics' top part is from Russian crochet magazine Журнал Мод No 494. The lower part and pockets I designed myself. I wanted it to be more street/sport style, and I'm overall satisfied with the result. I especially like the pockets.


Tunikai izmantota Ogres pusvilna, un mana Etimo tamboradata.
The tunic is crocheted using Ogre Yarn wool mix (30% wool, 70% acrilyc), and my Etimo hook.


2 komentāri: