2010/12/16

Widgets

Cibric!

Beidzot arī es izrokos no darbiem, kas pa lielam jau pabeigti, lai kaut ko šeit ierakstītu.
Maz būs tādu, kas vēl nav pamanījuši, ka gada nogale jau klāt... un ķīnieši saka, ka nākamais esot kaķa/zaķa gads.
Finally I am stepping out of my works that are mostly finished, to write a post here.
Most of you have noticed that year is coming to an end... and chinesse are saying that next one is cat/hazes' year.

Tad nu man uz ašo uztapa savīta šaļļ-apkakle no melnas pusvilnas (patīk šis materiāls - tāds kā striķis, bet mīkstāks) un varavīksnes krāsas vilnas, kas mani nomulsināja ne pa jokam - uz etiķetes rakstīts, ka tā ir vilna, iekavās - Jaunzēlande, ražots esot Turcijā, un vēl tam visam klāt kādas lietuviešu firmas rekvizīti. Nezinu, ko domāt - sarežģīta izcelsme ;) Bet lai vai kā - no tās pašas varavīksnes vilnas šallei uztapa arī "odziņa" - šoreiz tematiska - zaķa izskatā.
So I quickly made this twisted cowl, I used black wool mix for it (I like this yarn - feels like rope, but softer) and rainbow-color wool that seriously confused me - label says it is wool, in brackets - New Zealand, produced in Turkey, and also it has some Lithuanian companies details on it. I don't know what should I think - difficult origin ;) But I made also an accent for the cowl using the same rainbow wool - a haze.


Zaķi, kā zināms, metienā dzimst vairāki - un šim ir arī daži bračkas. Kas nozīmē, ka varētu uztapt vēl šādas šaļļapkakles. Ja kādam ir interese iegūt savā īpašumā kādu no bračkām - dodiet ziņu. ;)
As you know hazes are born several in one litter - and this one also has brothers. That means - I could make more cowls. If anyone is interested to get one - contact me ;)
  
ps - bildēs pirmo reizi varat arī redzēt manu manekeni Rumpumpeli (jo viņai ir tikai rumpis) - pirmais izgājiens.. mazliet uztraucās... bet savu darbu padarīja godam ;D
ps - you can also see my mannequin Rumpumpel in the pics for the first time - her first show... was a bit nervous.. but did her work very well ;D

2 komentāri: