2010/10/01

Widgets

Publikācija žurnālā "Ievas Māja" / Publication in crafts magazine "Ievas Māja"

Cik šodien ir jauka diena! Šodien arī ir mana pirmā tamborējumu publikācija. Liels paldies tamborējumu dizainerei Šelbijai Allaho, kas iedrošināja mani to darīt - liels paldies Tev, Šelbij! Man liekas, ka tas ir neslikts iesākums. Varbūt pēc kāda laika mēs būsim kaimiņlapās kādā no starptautiskajiem tamborējumu žurnāliem :) Bet pagaidām man jāuzlabo savas angļu tehnisko shēmu rakstīšanas prasmes. Liels paldies arī visiem pārējiem, kas mani iedrošina un atbalsta! :*
  
Mēteļjaka - 30% alpaka, 50% vilna, 20% akrils. 8,8 mm tamboradata.
Foto: Gvido Kajons. Modele: Rita. Auskari: Kazene.
 

  
 
Oh, what a lovely day it is! It is also the day of my first crochet publication. Many thanks to crochet designer Shelby Allaho who encouraged me to do this - thank you Shelby so much! I think it's a good start. Maybe after some time we will be neighbours in some international crochet magazine :) But for now I have to improve my pattern writting skills in english. Many thanks also goes to everyone who encourages and supports me! :*
  
Cardigan - 30% alpaca, 50% wool, 20% acryl. Hook 8,8mm.
Photo: Gvido Kajons. Model: Rita. Earrings: Kazene.

7 komentāri:

 1. Apsveicu ar publikāciju!
  Angliski esmu mēģinājusi rakstīt, bet tas ir grūti, jo viņiem (īpaši amerikāņiem) viss ar karotīti jāielej, jāpasaka priekšā katrs adatas iedūriens gandrīz vai, paši neko nespēj izdomāt. :)

  AtbildētDzēst
 2. paldies! jācer, ka progress būs redzams ar katru nākamo publikāciju :)
  jā, es pamazām rakstu angliskos aprakstus - tiešām dažreiz grūti aprakstīt pašsaprotamas lietas. bet nu - jācenšas :)

  AtbildētDzēst
 3. Wow, Congratulations Linda!!! It is beautiful! Thank you so much for your lovely acknowledgment, I am so happy that I encouraged you. At the rate are going, I think we will be seeing your work on international magazine covers very soon! I am looking forward to seeing many more of your designs published!

  All the Best,

  Shelby

  AtbildētDzēst
 4. I wish I could read the pattern!
  I love this Jacket it's so beautiful :)

  AtbildētDzēst
 5. I hope you will put the pattern up in English sometime. I have to find patterns that I can adjust to bigger size for me and this one looks like I could.

  AtbildētDzēst
 6. I hope you can put this pattern up in English sometime. I is a beautiful jacket and I would love to make it.

  AtbildētDzēst