2010/09/15

Widgets

Par mandalām/ About mandalas

Pēdējā laikā starp lielajiem projektiem man ļoti patīk uztamborēt pa kādai mandalai - rezultāts ir tik pat meditatīvs, kā pats process. Tamborēta mandala sevī apvieno tās divas lietas, kas man pašai ir vistuvākās - tamborēšanu un garīgo pilnveidošanos. Mandala ir kā maza pasaulīte, mazs atelpas brīdis no lielās pasaules.
 
Jaunākās divas aizceļoja pie manas draudzenes Agneses kā sālsmaizes dāvana. Ir atsauksmes, ka abas jaunajā dzīvoklī iedzīvojušās tīri labi. :)
 
Mandalu veidošanā es iedvesmojos no visa, kas man apkārt, kā arī no citām tamborētājām, kā piemēram - Alises un Reimonda, Steisijas Glāsgovas un daudziem citiem jaukajiem cilvēkiem. :)


- - -
Lately among other bigger projects I love to make mandalas - result is as meditative as the process. Crocheted mandala embodies those two things that I am passionate about the most - crochet and spiritual growth. Mandala is like a little world, little moment of breath from the big world.

My two latest mandalas went to my friend Agnese as a gift for her new appartment. There are references that both have fitted in well at the new home. :)

My inspiration in making mandalas is everything that's around me, and other crocheters like Alice and Raymond, Stacey Glasgow and other nice people. :)

2 komentāri:

  1. ....little moment of breath from the big world"

    This is such a beautiful way of saying exactly how we all feel with our crochet!

    And your crochet is way beyond beautiful!

    AtbildētDzēst
  2. Thanks a lot, Dawn! Your blog also inspires me a lot - so light and bright - love it! :)

    AtbildētDzēst