2010/02/19

Widgets

Nominācija

Dažas dienas atpakaļ līdz manām ausīm nonāca informācija par rokdarbu konkursu.
Tā kā uzvaras gadījumā jāuzrāda iesūtītie darbi, tad aizsūtīju tos dažus, kas ir pie manis.

Apaļjaka tika nominēta kategorijā "Sarežģītākais":

http://www.meistardarbs.lv/lv/lasitava/18-02-2010/rokdarbu-konkursa-izlase-sarezgitakais/164/

Tā kā nekā sarežģīta tur nav, tad šogad paliku bez balvām ;)


-------

Konkursam tika iesūtīti ~1500 darbi.
Atļaušos padalīties savās domās par citiem nominētajiem darbiņiem.
Visus nominētos darbus var apskatīt šeit: http://www.meistardarbs.lv/lv/lasitava
~
Kategorijā "Īpašākā rota" manas favorītes ir Lāsmas Šembelas tamborētās sīkziediņu krelles. Bet kopumā rotas diezgan piezemētas - kā jau pie latviešiem :D
~
Kategorijā "Praktiskākais" - Zintas ķeblītis ieripina, un Baibas Kņūtas adītā soma (cepure un šalle arī laikam komplektā).
~
"Sarežģītāko" kategorijā patika Ingas Reimanes sarkan-melnie svārki, Rotas Ziediņas adītais mētelis - tā kā neesmu adītāja, tad nezinu, cik tas sarežģīti, bet izskatījās ļoti interesanti. Pārējos darbiņos - tajā skaitā arī savējā - neko sarežģītu nesaskatīju... :) šī tomēr tāda diezgan slidīga kategorija - kas vienam nācis ar sviedriem, cits to izdara svilpodams. Man, piemēram, sāpe pakaļā ir darbi no motīviem - visi tie diegi, un sadabūšana kopā... :D Patiesībā šajā kategorijā gaidīju kādu uz dakšas tapušu mega-brīnumu, diemžēl nesagaidīju.
~
"Neparastāko" kategorijā patika Ilonas Plaudes ēdamlietas, Ingūnas Kuduliņas suņa ausaine (sunīts gan pārāk laimīgs neizskatījās), Lindas D. maskarādes tērps un Sigitas Celmiņas puķveidīgais lai-nu-kas-tas-arī-būtu.
~
Mana mīļākā kategorija - "Ekstravaganti košākais". Lai gan pati šajā jomā diezgan grēkoju, tomēr man patīk, ka cilvēki valkā košas drēbes, aksesuārus. Vai tad jau nav gana Latvijas pelēcības un pēdējo gadu, manuprāt, stulbais pelēkās krāsas modes kliedziens!?! Tātad mani favorīti - visi - par to vien, ka krāsaini! :) Bet favorītākie no favorītajiem - Edītes Eglītes jaka, Mirdzas Dreimanes abi lakati un džemperis, Rotas Ziediņas free-form darbiņš un Zintas free-form jaciņa (varēja būt košāka, bet man patīk jau dēļ free-form tehnikas vien).

1 komentārs:

  1. Paldies par atzinību!
    http://miuma.blogspot.com/search/label/entrelaks
    M.

    AtbildētDzēst